Czech English German Italian

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

V první řadě chceme velmi poděkovat za profesionální přístup, aktivní spolupráci, plánování a následné zpracování výjimečných okamžiků z našeho úžasného
svatebního dne do perfektních videí. Úžasné záběry navíc doplňuje hudba dle našeho vkusu :-) vyzdvihujeme zkušenosti v oboru, citlivé zpracování i kvalitu technického vybavení.
 
Moc, moc děkujeme. Z výsledku jsme nadšení ;-)
 
Matuškovi.

 

 

Profi přístup...vždy se snaží uvolnit atmosféru. Při reportážích má člověk pocit ze si jen tak povídá s přáteli. DOPORUČUJI.

 

 

Vyvedení pramene uprostřed zástavby, která zlikvidovala starý Adamov včetně sadů na Horce vyvolává u mnoha lidí pochybnosti o jeho uživatelnosti. Děkuji, že jste jej pomohli přiblížit k lidem v čirosti jakou přináší do dnešních dnů.

Karel Miroslav Kučera

 

 

Krásná práce ! :) Děkujeme moc za výbornou reportáž z Adamovského festivalu
Openair 2017. Palec nahoru a těšíme se na další !

 

Pohodová spolupráce a profesionální přístup !!!

 

Krásná práce ! :) Děkujeme moc za výbornou reportáž z Adamovského festivalu
Openair 2017. Palec nahoru a těšíme se na další !

 

Profesionální přístup a skvělé reportáže ne jenom z Adamova

 

Dávám čtyři hvězdy. Ať je prostor, co nejdřív ještě přidat pátou :-D Palec nahoru za svěží zpravodajství z města Adamova. Díky vám a podobně naladěným lidem, kteří v našich ulicích potlačují tu zhoubnou nicotu, prázdnotu a depresi, co se údajně rozlézá všude kolem

 

S Markem mám výbornou zkušenost při natáčení mého spotu s referencemi mých zákazníků. Je to profesionál, který své práci rozumí a má přátelský přístup.

Ing. Karel Hynšt, REMAX Alfa.

 

Pana Marka Černého mohu s klidným svědomím vřele doporučit pro jeho zápal do práce, nasazení, kvalitu práce, kreativitu, časovou flexibilitu i ochotu poradit. Pokud hledáte někoho na natočení profesionální video prezentace, je pan Černý ten, na koho byste se měli obrátit.

Ing. Kamil Jelínek, REMAX Alfa.

 

Děkujeme  Vám oběma za  zaslanou reportáž.

https://www.youtube.com/watch?v=dwe_lMsKG_g

Také děkujeme za pohodovou spolupráci.


Mgr. Jana Burianová

ředitelka školy

Moc děkuji za výborně zpracované video z mé přednášky a následného rozhovoru!

Dana Šimková

Profesionální přístup, rychlé zpracování zadaných akcí, samostatnost v přístupu dokumentace jednotlivých akcí, jsou schopni poradit v dané problematice.

Jsme dlouhodobě spokojeni. Vynikající poměr cena / výkon. Ještě bychom rádi vyzdvihli suprově zpracované promo video.
 
Jsdh Adamov

Dobrý den, dnes jsem si v klidu prohlédla Vaši videoreportáž z mé výstavy fotografií OSOBNOSTI v Adamově. Děkuji Vám oběma za krásnou a profesionální práci, která mě velmi potěšila. Těším se na další setkání v Adamově. S pozdravem a přáním dalších úspěchů, zůstává Anna Pecková, fotografka

Výborná spolupráce, profesionální přístup, dobře odvedená práce s kamerou. Děkuji a těším se na další spolupráci

Radka Hajdamachová

Každý má představu o tom, jak by měl jeho svatební den vypadat a které jsou ty důležité okamžiky, které stojí za to zaznamenat. Také jsme měli obavu, zda se podařilo všechno správně natočit a jestli bude na videu všechno podstatné a ještě navíc i hezké. Takže nás mile překvapilo, že video dopadlo přesně podle našich představ. Komunikace byla skvělá a všechny naše připomínky byly zohledněny. Už jsme viděli film asi 10x a věříme, že než jej uložíme do videotéky, shlédneme ho ještě mockrát. Děkujeme.

Manželé Hübschovi

Moc Vám děkujeme za výborné natočení našeho svatebním dnu. Skvěle odvedená práce s kamerou, výborné zpracování dvd i videoklipu. Jste moc milý a bezvadní lidé. Bylo nám potěšením, radostí a ještě jednou moc děkujeme, že jste byli účastni. Máme od Vás zaznamenaný náš krásný a nádherně prožitý svatební den a vyjímečnou vzpomínku na den naší svatby.
S úctou


Radka a Josef Tkáčovi

Nervozita často nedovoluje vychutnat si všechno naplno, tak jak by si člověk přál. Proto jsme moc rádi za to, že máme náš svatební den zfilmovaný. U televizní obrazovky jsme si ho v klidu vychutnali a užili hned několikrát J

Jsme nad míru spokojeni s kvalitou provedení . Pro nás to je pěkná vzpomínka, která jednou jistě potěší i naše děti, stejně jako už teď rozdávala radost všem našim blízkým, které jsme nahrávkou obdarovali. Video korunovalo všechno to úsilí, které s sebou svatební den přináší.

Manželé Bezchlebovi

Po shlédnutí videonahrávky našeho svatebního dne jsme byli opravdu mile překvapení a dojatí. Dvd se stalo jedním z nejoblíbenějších v naší domácnosti, děti je mnohdy sledují místo pohádky na dobrou noc J

Můžeme jen doporučit Všem, kteří stojí o kvalitní a romantické zpracování svého svatebního dne.

Manželé Moskovští

MC-FILM.CZ
JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com